denik.cz

Nabídka práce ASISTENT/KA ŘEDITELE České Budějovice

Naposledy aktualizované: 15.04.2018
Mzda: od 18 100 Kč do 26 000 Kč
Termín zaměstnání: od 01.05.2018
Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích IČO 60076658
Pracoviště: Jihočeská univerzita v ČB - FROV - Ústav komplexních systémů, Nové Hrady 136, 373 33 Nové Hrady v již.Čechách
Okres: České Budějovice
Minimální dosažené vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Administrativa
Popis: Náplň práce: zajištění provozních věcí ústavu (příprava cest, objednávky, spisová služba, docházka atd.), projektový management - publicita, organizační aktivity, kontrola čerpání, podpora přípravy zpráv projektů, příprava přehledů čerpání projektů a rozpočtu ústavu, zajištění ekonomické agendy ústavu s podporou ekonomického oddělení.
Požadujeme: minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomický směr výhodou) , aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2) ,uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, PowerPoint), komunikativnost, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, cílevědomost, pečlivost, organizační schopnosti, znalost managementu projektů výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: práce na zajímavých mezinárodních projektech ve zkušeném a motivovaném kolektivu, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na kurzy, zvýhodněné mobilní volání), možnost osobního a profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy), podpora dojíždění z Českých Budějovic.
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším ukončeném vzdělání zasílejte Ing. Mirce Průšové na e-mail mprusova@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 2. 5. 2018