denik.cz

Nabídka práce KLÍČOVÝ PRACOVNÍK DO STŘEDISEK PRO PRÁCI S RODINOU České Budějovice

Naposledy aktualizované: 15.04.2018
Mzda: od 23 000 Kč
Termín zaměstnání: od 13.04.2018
Zaměstnavatel: Jihočeská rozvojová o.p.s. IČO 26077540
Pracoviště: Riegrova 1756/51, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1
Okres: České Budějovice
Minimální dosažené vzdělání: Vyšší odborné
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Výchova a vzdělávání Zdravotnictví
Popis: Požadavky: bezúhonnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost a odbornost dle Zákona o sociálních službách § 109 a 110, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka
Pracovní náplň:přímá práce s rodinou (dospělými osobami, dětmi) v jejich přirozeném prostředí, úzká spolupráce s místně příslušným OSPOD, administrativa, řízení motorového vozidla (služba je poskytována na celém území Jihočeského kraje)
Nabízíme:stabilní zázemí kvalitní české společnosti, možnost dalšího rozvoje a profesního růstu, individuální a týmové supervize, zaměstnanecké benefity
Životopisy a motivační dopis zasílejte mailem na kosinova@dfkgroup.cz.