denik.cz

Nabídka práce KUCHAŘ/KA DO MENZY JU České Budějovice

Naposledy aktualizované: 15.04.2018
Mzda: od 14 000 Kč
Termín zaměstnání: od 13.04.2018
Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích IČO 60076658
Pracoviště: Jihočeská univerzita, Koleje a Menzy, Studentská 800/15, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5
Okres: České Budějovice
Minimální dosažené vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Obchod a cestovní ruch
Popis: Náplň práce: samostatné vaření dle receptur, příprava minutek,
Požadujeme: vyučení v oboru, zdravotní způsobilost, samostatnost, časovou flexibilitu, pracovní odpovědnost, schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme: nástup dohodou, smlouvu na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, finanční ohodnocení v souladu se Mzdovým předpisem JU, zaměstnanecké benefity viz www.jcu.cz.
Místo výkonu práce: Koleje a menzy JU, Studentská 800/15 , 370 05 České Budějovice
Mzda od 14 000,- Kč/měsíc hrubého + výkonnostní odměny.
Pracovní úvazek: plný
Kontaktní osoba: Jitka Hořejší, e-mail: horejsi@jcu.cz
Strukturovaný životopis zasílejte kontaktní osobě (viz výše)
e-mailem, nebo poštou na níže uvedenu adresu.