denik.cz

Nabídka práce MISTŘI LISOVNY Prostějov

Naposledy aktualizované: 20.04.2018
Mzda: od 22 000 Kč
Termín zaměstnání: od 01.05.2018
Zaměstnavatel: LINAPLAST s.r.o. IČO 25348965
Pracoviště: Sportovní 313, 798 12 Kralice na Hané
Okres: Prostějov
Minimální dosažené vzdělání: Základní + praktická škola
Směnný provoz: Nepřetržitý provoz
Obor: Finance Administrativa
Popis: Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte, zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz.
Požadavky:
SŠ vzdělání technického směru, uživatelskou znalost PC, znalost programu Helios výhodou, komunikativnost, pečlivost, schopnost a ochota učit se nové věci, samostatnost, znalost projektového řízení, prezenční a vyjednávací schopnosti.
Pracovní náplň:
tvorba a aktualizace výrobního plánu dílny dle zákaznických odvolávek v IS a dostupnosti materiálů, podílet se na plnění cílů EMS na montáži, zajištění realizace vzorků a předsériových výr. dávek, tvorba a aktualizace výrobních dat v IS Helios, tvorba, aktualizace, případně ukončování výrobních příkazů dílny, sběr dat o plnění výr. příkazů, zmetkovitosti a jejich vyhodnocování formou denních reportů, podílení se na tvorbě norem spotřeby práce a materiálu, dodržování postupů dle norem ISO/TS a plnění požadavků EMS podle ISO 14001 (EMS) a OŽP, dohled nad činnostmi podřízených pracovníků, evidence docházky podřízených pracovníků, spolupráce s oddělením kvality a logistiky.
Nabízíme:
práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici,
možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.