denik.cz

Nabídka práce Obchodní zástupce Blansko

Naposledy aktualizované: 20.03.2018
Mzda: od 20 000 Kč
Termín zaměstnání: od 19.03.2018
Zaměstnavatel: Filip Kovář IČO 05673780
Pracoviště: Filip Kovář - pracoviště Boskovice, Masarykovo náměstí č.p. 36/35, 680 01 Boskovice
Okres: Blansko
Minimální dosažené vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Obchod a cestovní ruch Finance
Popis: POZOR!!! Tato nabídka práce již není aktuální. Zkuste najít podobné:

Hledat: Nabídka práce Obchodní zástupce Blansko

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: péče o nové i stávající zákazníky, osobní a firemní poradenství, administrativní činnost, práce v týmu.
Požadujeme: svědomitost, komunikativnost, cílevědomost, chuť učit se novým dovednostem a dosáhnout úspěchu v profesním životě, samostatnost, týmového ducha, ŘP sk. B.
Nabízíme: práci v české společnosti s více jak 20ti letou tradicí, samozřejmostí je příjemné prostředí kanceláře v centru Boskovic, provizní systém odměňování dle výsledků práce, možnost rekvalifikace zakončené osvědčením nebo certifikátem akreditovaným Ministerstvem školství, vysoká podpora osobního rozvoje nejen v oboru, flexibilní pracovní doba, práce v inspirujícím kolektivu, ideální práce nejen pro absolventy, ale pro všechny, kteří chtějí v životě něčeho dosáhnout.
První kontakt mailem nebo telefonicky.