denik.cz

Nabídka práce POMOCNÝ DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE AŽ 140 KČ / HOD. ČISTÉHO Plzeň

Naposledy aktualizované: 20.04.2018
Mzda: od 18 000 Kč do 24 000 Kč
Termín zaměstnání: od 02.05.2018
Zaměstnavatel: Markmont, s.r.o. IČO 28175425
Pracoviště: MARKMONT S.R.O., Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1
Okres: Plzeň
Minimální dosažené vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Směnný provoz: Dvousměnný provoz
Obor: Výroba a provoz
Popis: Hledáme pomocné dělnice/dělníky v elektrotechnickém směru.

Náplň práce:
• Příprava a rozvod kabeláže

Požadavky:
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe v elektrotechnickém směru (příprava kabeláže, rozvod kabeláže a podobně)

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobá spolupráce
• Možnost záloh
• Možnost ubytování v centru Plzně
• Jednosměnný provoz

Hodinová mzda:
• Nástupní mzda 120 Kč / ho. čistého
• Po zapracování navýšení na 140 Kč / hod. čistého

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.