denik.cz

Nabídka práce Pracovní konzultant Jeseník

Naposledy aktualizované: 05.01.2018
Mzda: od 23 000 Kč
Termín zaměstnání: od 01.01.2018 do 31.03.2020
Zaměstnavatel: ZAHRADA 2000 z.s. IČO 64988309
Pracoviště: Zahrada 2000 z.s., Na Mýtince 32, Bukovice, 790 01 Jeseník 1
Okres: Jeseník
Minimální dosažené vzdělání: Vysokoškolské
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Administrativa
Popis: První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vysokoškolské vzdělání
- výhodou je předchozí práce a zkušenosti s klienty OZP, zejména s osobami s dušením onemocněním, zkušenost s pracovním či dluhovým poradenstvím nebo s provozem šicí dílny

Pracovní náplň: Pracovník bude součástí týmu odborných pracovníků organizace, kteří zodpovídají za proces přípravy klientů na práci: od vstupního pohovoru přes individuální podporu a poradenství, zajištění vzdělávacích kurzů, vyhledávání volných míst, jednání se zaměstnavateli a úřady až po přípravu tréninkových pracovišť a praktickou přípravu klientů.

Zájemci se mohou hlásit:
- písemě na e-mail: lidi@zahrada2000.cz