denik.cz

Nabídka práce Provozní penzionu Jeseník

Naposledy aktualizované: 03.01.2018
Mzda: od 20 000 Kč
Termín zaměstnání: od 03.01.2018 do 31.03.2018
Zaměstnavatel: PROFI, spol. s r.o. IČO 00557960
Pracoviště: PROFI, spol. s r.o. - pracoviště, Ostružná č.e. 66, 788 25 Branná
Okres: Jeseník
Minimální dosažené vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Směnný provoz: Turnusové služby
Obor: Obchod a cestovní ruch Výroba a provoz
Popis: POZOR!!! Tato nabídka práce již není aktuální. Zkuste najít podobné:

Hledat: Nabídka práce Provozní penzionu Jeseník

První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- praxe v oboru min. 1 rok
- dobrý zdravotní stav podmínkou
- ŘP skup. "B" podmínkou

Pracovní náplň: zajíštění chodu provozovny, dovoz a výdej stravy a celkový úklid

Pracovní doba: 4 dny práce, 2 dny volno (turnus)

Místo výkonu práce: Ostružná a Petříkov

- Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicka na tel. čísle 739 407 977, p. Janhubová Sylva
- osobní schůzka jen po předchozí telefonické dohodě