denik.cz

Nabídka práce ŘIDIČ národní kamionová doprava České Budějovice

Naposledy aktualizované: 15.04.2018
Mzda: od 20 000 Kč do 28 000 Kč
Termín zaměstnání: od 01.05.2018
Zaměstnavatel: Geis CZ s.r.o. IČO 44567359
Pracoviště: GEIS CZ s.r.o. - pobočka v ČB, Hraniční 2253, České Budějovice 5, 370 01 České Budějovice 1
Okres: České Budějovice
Minimální dosažené vzdělání: Základní + praktická škola
Směnný provoz: Dvousměnný provoz
Obor: Doprava
Popis: Náplň práce: denní přepravy zboží v rámci CZ s návratem v odpoledních hodinách na depo, noční jízdy na překladiště a zpět, koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem, komunikace s dispečinkem a skladem, vedení dokumentace, pracovní doba: PO-PÁ.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, platné psychotesty, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, flexibilitu, slušné vystupování, trestní bezúhonnost, nástup je možný ihned nebo dohodou.
Nabízíme: stabilní práci a zázemí v silné a na trhu dobře zavedené zahraniční společnosti, nástup možný ihned, pravidelný pracovní režim, pracovní doba PO-PA, moderní vozový park, osobní přístup, firemní uniformy, pravidelné vzdělávání, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2 slevy u našich obchodních partnerů, firemní společenské akce.