denik.cz

Nabídka práce Skladník a údržbář Jeseník

Naposledy aktualizované: 06.12.2017
Mzda: od 18 000 Kč
Termín zaměstnání: od 05.12.2017
Zaměstnavatel: Chytrá pěna HS Group, s.r.o. IČO 01589369
Pracoviště: Chytrá pěna HS Group, s.r.o.- pracoviště, Polská 9, 790 81 Česká Ves
Okres: Jeseník
Minimální dosažené vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Obchod a cestovní ruch Výroba a provoz
Popis: POZOR!!! Tato nabídka práce již není aktuální. Zkuste najít podobné:

Hledat: Nabídka práce Skladník a údržbář Jeseník

První kontakt telefonický!!!

Pracovní náplň:
- Příjem materiálu na sklad na základě dodacích listů
- Uložení materiálu - dodržování skladovacích podmínek pro daný materiál
- Výdej materiálu ze skladu na základě žádanek
- Udržuje pořádek ve skladu
- Provádí údržbářské práce v budově a venkovní práce v okolí budovy

Požadujeme:
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost
- slušnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:
- Práci na HPP, základní plat 18000kč + odměny

První kontakt telefonický nebo písemný!!!
- 605 223 505
- pokud splňujete uvedené požadavky a zaujala Vás naše nabídka, zašlete nám stručný motivační dopis na email: sasinkova@chytrapena.cz