denik.cz

Nabídka práce Skladový dělník Jeseník

Naposledy aktualizované: 27.01.2018
Mzda: od 15 500 Kč
Termín zaměstnání: od 01.04.2018 do 15.11.2018
Zaměstnavatel: Priessnitzovy léčebné lázně a.s. IČO 45193452
Pracoviště: Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1
Okres: Jeseník
Minimální dosažené vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Směnný provoz: Dělené směny
Obor: Obchod a cestovní ruch Výroba a provoz
Popis: POZOR!!! Tato nabídka práce již není aktuální. Zkuste najít podobné:

Hledat: Nabídka práce Skladový dělník Jeseník

AKTUALIZECE 26.1.2018 !!!
První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- znalost práce na PC
- ŘP skup. "B" podmínkou
- praxe na obdobné pozici výhodou

Náplň práce:
- rozvoz stravy, odpovědnost za veškeré přijaté a vydané zásoby potravin, nápojů, zeleniny, ruční manipulace se zbožím, sledování záručních lhůt, vedení reklamačního řízení, vedení předepsané evidence, provádění inventarizací, hmotná odpovědnost,

Zaměstnavatel nabízí:
- Dovolená navíc, zaměstnanecká strava, zaměstnanecké benefity

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné nabídky životopisu na e-mail: personalni@priessnitz.cz