denik.cz

Nabídka práce Vedoucí odbytu Jeseník

Naposledy aktualizované: 11.01.2018
Mzda: od 20 000 Kč do 30 000 Kč
Termín zaměstnání: od 10.01.2018
Zaměstnavatel: Ondřejovická strojírna, a.s. IČO 29026008
Pracoviště: Ondřejovická strojírna a.s. - pracoviště, Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory v Jeseníkách
Okres: Jeseník
Minimální dosažené vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Směnný provoz: Jednosměnný provoz
Obor: Obchod a cestovní ruch Management
Popis: První kontakt telefonický, písemný!

Požadavky zaměstnavatele:
- znalost cizích jazyků AJ, RJ
- nutná znalost DPH, celního řízení, práce s PC a v řídícím systému
- vyžadujeme praxi dle specifikace
- nutné odborné znalosti na vysoké úrovni
- v případě potřeby doškolíme

Pracovní náplň: zajistění expedice a přeprava výrobků, zboží a ND převážně do zahraničí až po převzetí dopravcem. Vede expediční záznamy. Fakturuje výrobní zakázky. Zpracovává CMR, hlášení INTRASTAT. Spolupracuje s celní správou pří odbavení vývozu do třetích zemí. Vede agendu vozidel společnosti.

Pracovní pozice bude obsazována formou výběrového řízení.

Zaměstnavatel nabízí:
-Dovolená + 5 dnů, příspěvek na živ. a důch. pojištění, podnikové stravování

Místo výkonu práce:
- Ondřejovická strojírna a.s. pracoviště Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. 584 461 117, po-pa od 7:00 do 14:30hod
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: zondlak@ondrstroj.cz
- osobně po-pa od 7:00 do 14:30hod na provozovně